Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A stressz miatt van vagy...

A stressz miatt van vagy lehet, hogy valami betegség?

Figyelt kérdés
Kb. két hete történt először, hogy nagyon megszédültem és tipikusan az az érzésem volt, mint amikor az embernek lemegy a vércukra. Azóta már hányinger is társult hozzá és olyasmi érzésem van, mintha az ájulás szélén lennék, a kezem is remeg, fáradékonyabb vagyok. Ezek egyre gyakrabban jelentkeznek és egyre hosszabb ideig tartanak. Hozzá teszem, hogy mostanában stresszesebb is vagyok, deazért mégis félek, hogy valami komolyabb probléma van.... (kérlek, csak normális válaszokat adjatok, viszont azokat nagyon megköszönném!)

2014. jún. 2. 21:53
 1/1 anonim ***** válasza:
A stressz valóban okozhat ilyeneket ha nincs hozzászokva a szervezeted a terheléshez. A vérnyomásodat és a cukrodat mérd rendszeresen lehet hogy alacsony. Relaxálj és pihenj amennyit csak tudsz. Ha a tünetek erősödnek vagy folytatódnak akkor menj el a neurológiára. Szedhetsz vitaminokat is jót tesznek. Fontos még a rendszeres mozgás is de ne túl megerőltetően csak kényelmesen amennyi jól esik. Remélem segíthettem jobbulást!
2014. jún. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!