Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehetetek ennyire...

Mitől lehetetek ennyire mocsok rosszul?

Figyelt kérdés

Reggel úgy keltem, hogy fájt a torkom, pedig tegnap semmi bajom nem volt. Mostanra már lázas vagyok (38,4), és nyelni alig bírok, annyira fáj, és folyton úgy érzem mintha telítődne nyállal a szám. már az is fáj, ha kívülről hozzáérek a nyakam oldalához.

a szemeim is érzékenyek, szédelgek, a bőröm is olyan fura, a retyóra alig bírok kimenni, hányingerem is van.


kezd halálfélelmem lenni. mi a fene lehet ez? :SSS



2014. jún. 10. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Hát, ez talán a pajzsmirigy gyulladása is lehet, ha kívülről fáj, ahogy hozzáérsz a nyakadhoz, de lehet, hogy csak egy izgatott nyirokcsomó miatt van. Orvoshoz jó lenne elmenni.
2014. jún. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Pestis biztos nem xD mennel el orvoshoz. Biztos elkaptal egy virust!!
2014. jún. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
El ne menj orvoshoz, hogy meg tudja mondani!
2014. jún. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nyeléskor meg ástáskor fáj a legjobban, azt csak mellékesen említettem, hogy már kívülről IS érzékeny. a fülem alatt, a nyakam 'kezdeténél'.

orvoshoz holnap tudok elmenni.

2014. jún. 10. 14:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tartózkodtál légkondicionált helyen? Nekem előbb jutott eszembe a kellemetlen megfázás, esetleg mandula/torokgyulladás, mint a pestis vagy a kolera.
2014. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Influenzaszserű tüneteid vannak, jellemző rá a szemfájdalom és a bőr érzékenysége is, plusz az erős torokfájás és magas láz, elesettség.

Maradj ágyban és igyál rengeteg folyadékot, torkodat öblögesd kamillával, vagy Phlogosollal, esetleg sós vízzel. Lehet, hogy holnapra már nem leszel lázas, de az elesettség 1 hétig is eltarthat. Ha nem javulsz, akkor menj el orvoshoz.

2014. jún. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A füled alatt a nyirokmirigyek fájnak, ez a torokgyulladás miatt van.

Szerintem nem legyen halálfélelmed, túl fogod élni.

Egyél egy klis csirkelevest, ha van aki főzzön neked, az is gyógyír ilyenkor és igyál mézes eát.

2014. jún. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat...

persze nem gondoltam komolyan, hogy pestis, de ilyennek képzelem el...:D


azóta hánytam is :S de talán most kicsit jobb.

2014. jún. 10. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!