Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális a barátom? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a barátom? Vagy velem van a probléma?

Figyelt kérdés

A barátom befeküdt az utcai ruhájában (amiben mindenféle metrón, buszon, szutykos vonaton, csövesek által preferált dunaparti padon ült) az én frissen áthúzott ágyneműs ágyamba. Egyből ideges lettem, és elmagyaráztam, hogy gusztustalan szokás, de nem értette meg, próbált érvelni, azzal is jött, hogy az összes haverja így csinálja, és soha nem lett senkinek sem ebből baja, ettől nem lesz koszos az ágy. Végül eléggé összekaptunk ezen, de kibékültünk.

Legközelebb, amikor én mentem hozzá aludni, akkor megtiltotta, hogy az utcai ruhám nélkül feküdjek az ő ágyába. Azt mondta, hogy ha én rákényszeríthettem a saját szokásomra, amikor ő volt nálunk, akkor ő is megteheti velem ezt.

Nem tudtam már hazamenni olyan későn, így a szoros, járműves, koszos farmeromban kellett aludnom.


Szerintetek normális, vagy én vagyok a h***ülye?



2014. máj. 18. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Te vagy az.
2014. máj. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

34F

Teljesen normális dolog, hogy nem fekszek be koszosan egy frissen húzott ágyba.

Miért nem terítettek le pokróccal? Vagy valami?

Amúgy meg ha szivatjátok egymást abból sok jó nem fog kisülni.

2014. máj. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Neked van igazad..


de amugy mindketten hulyek vagytok, napkozbenre agyazzatok be:D

2014. máj. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mekkora troll :D


Amúgy ja, ezen kiverni a balhét szerintem tök felesleges volt, egyrészt normálisan is lehet közölni, másrészt valószínűleg a saját barátod csak rá tudod venni hogy szabaduljon meg a ruháitól.


Szerintem tedd túl magad ezen, és lépj tovább.

2014. máj. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
mindketten gyerekesnek tűntök, 2 idióta
2014. máj. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Attól hogy utcai ruhában feküdt le attól az ég világon semmi bajod nem lesz!

Oké hogy vannak nem látható szennyeződések de mégsem a nyakig sáros ruhában feküdt be az ágyba.

Mi ebből nem csinálunk balhét. Barátnőm ágyára ugyanúgy ráfekszek utcai ruhában. Ha munkás ruhában vagyok akkor nyilván nem, mert az tényleg koszos, de mivel a barátnőmnél is vannak ruháim így egyből átöltözök ott és ennyi.

2014. máj. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Költőnő? ***** válasza:
Ovilevel
2014. máj. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az ilyeneknek minek kapcsolat??
2014. máj. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kèrdezö igazad van,a hideg is kiràz hogy valaki az àgyamba aludjon a bacis cuccaival....fuuuuj
2014. máj. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A barátod elég bunkó, hogy nem érti meg elsőre, és még neki áll feljebb. Az meg nálam kiverné a biztosítékot ha azt mondaná h csak az utcai ruhámban fekhetek le. Ez a téma nem véresen komoly, nem halt még bele senki abba h utcai ruhával ment ágyba, de én sem szeretem. Az a probléma, hogy ez az eset jellemzi a barátod személyiségét. Te döntöd el hogy mit csinálsz, ez a történet maga nem ok szakításra, de a személyiség igen. De mint mondtam úgyis te döntessz hogy mit csinálsz, hiszen te ismered őt teljes egészében.
2015. ápr. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!