Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez a tenyeremen?

Mi lehet ez a tenyeremen?

Figyelt kérdés

Ma vettem észre, hogy mind a két kezemen, a tenyér vonalai mentén fehér foltok vannak, azokon pedig apró lyukacskák, sok nagyon pici, ahhoz tudnám hasonlítani, mintha tűvel végigszurkálták volna. Nem pirosak. Délután mintha eltűntek volna, most viszont fürdés után újra megjelentek, de szinte azonnal, hogy vizet ért a kezem, ráadásul 4-5 perc után meg már úgy nézett ki az egész kezem, mintha egy órája áztattam volna. Ahol a lyukacskák vannak, érzékeny is a terület. Találtam ezt a két képet neten, ugyanígy néznek ki: [link]

[link]

Kicsit azért megijedtem, hogy mi lehet ez... Holnap természetesen nem fogom kihagyni a bőrgyógyászt, abban sajnos nem vagyok biztos, hogy először időpont kell, vagy egyből meg is nézni-remélem az utóbbi, nem valami szép látvány :(

Ezért is, valakinek van valami ötlete, hogy mi lehet ez? Allergia? De az a víztől nem jönne ki jobban, nem?! Gomba? Remélem semmi komoly... :( Köszönöm előre a segítséget, ötleteket! Még annyit, hogy előtte soha nem találkoztam hasonlóval.


2014. jún. 19. 21:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, ez csak egy sima allergia! Nekem is volt fiatal koromban. Azért persze menj el a bőrgyógyászatra. Gumikesztyűben mossál és mosogass!
2014. jún. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!