Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Felfázás ez normális ugye?

Felfázás ez normális ugye?

Figyelt kérdés

felfáztam pár napja, tegnap jelentkezett az égő vízelet, rettenetesen fáj, holnap megyek orvoshoz eddig külföldön voltam. Mikor pisilek olyan mintha kő lenne bennem, az akarna kijönni normális ? rettenetesen félek


18/L


2014. júl. 3. 19:20
 1/3 Gyémántlány ***** válasza:

Igen, ez felfázás.

Ez az érzés a velejárója, kapsz gyógyszert, és elmúlik.

2014. júl. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Igen, orvosi nyelven holyaghurutnak hivjak. En regi motoros vagyok a temaban... :'(

Csinaltatnak veled pisi tesztet, E. Colis lesz, antibiotikumot fogsz kapni.

De ha ram hallgatsz a DM bol szerzel az antibio melle tozegafonya kapszulat. Az nem hagyja megtapadni a bacikat, azt akar mint egy vitamint is szedheted, minden nap. Tobbnyire kevesebbet irnak a dobozra, mint amennyit lehet belole szedni. Ha meg problemaid vannak, akkor a Das Gesunde Plusbol a napi 4 szem fedezi a megfelelo mg-ot, hogy dolgozzon is. Kulonben allapotfenntartasra mehet a napi egy szem, de csak ha mar teljesen tunetmentes vagy. (Minel hamarabb, remelhetoleg. :) )

Ha ujra kiujulna, akkor nem kell feltetlenul az orvoshoz menned. Nekem hosszu tavra az Uroval Manosa szuntette meg a problemat.

Nem olcso, de kellemes, cukor izu es elso hasznalat utan 1 eve nincs bajom. D mannoz nevu hatoanyagot tartalmaz, nezz utana a neten, ha gondolod. Sok erdekeset irnak rola, gyogyszertarban nemigen van, inkabb bioboltokban keresd. :)

Ezenkivul igyal sok csalanteat lehetoleg izesitetlenul es kivanom, hogy gyogyulj meg minel hamarabb! :)

2014. júl. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2014. júl. 3. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!