Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Zsírmáj ami nem alkoholos...

Zsírmáj ami nem alkoholos eredetű, ezt állapították meg nálam, nagyon megijedtem, rendbe lehet ezt hozni?

Figyelt kérdés

Soha nem iszom alkoholt, nem is bírom, és igényem sincs rá, viszont eléggé elhíztam egy hosszú, sok hónapos mozgáskorátozottsággal járó betegség, és az ehhez kötődő gyógyszeres kezelés miatt.

Kérem, akinek tapasztalata van, írjon, hogy mi ez a zsírmáj, és hogy lehet újra rendbe tenni, mindössze 30 éves vagyok, nő, ugye nem lehet, hogy nem lehet rendbetenni?

Köszönöm, Tímea



2014. júl. 5. 01:15
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
A zsírmájat még rendbe lehet tenni. Le kell fogyni.
2014. júl. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt gondolod, hogy attól helyrejön? Vannak tapasztalataid, tudnál írni róluk?

Vagyis attól alakul ki, ha valaki elhízik, és ha visszafogy akkor helyreáll?

2014. júl. 6. 00:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalattal nem tudok szolgálni. A zsírmáj latin vene steatosis hepatis, ha így keresel rá a google-ben, rengeteg orvos-válaszol oldalt fog kiadni, ott nézelődj.
2014. júl. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Sikerült helyrejönnöd? Nekem pont most alakult ki a zsírmáj éppen a nagy fogyás miatt.
2018. máj. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!