Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért zsibbadnak az újjaim...

Miért zsibbadnak az újjaim hegyei?

Figyelt kérdés

2014. júl. 7. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:
A nyaki csigolyáid lehetnek elmeszesedve. Keress fel egy csontkovácsot.
2014. júl. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Neurológust kell elsősorban felkeresned ,majd ő eldönti mi a teendő ! Hol laksz ? Ha Budapesten ,tudok ajánlani egy neurológust ,aki az életemet (!) mentette meg tavasszal .
2014. júl. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 xp ali ***** válasza:
Sokminden lehet. Meszesedés, cukorbetegség, egyéb idegrendszeri károsodás, stb. Háziorvos, vérvétel, ideggyógyászat (nem a hülyék járnak oda), rheumatológia. De az orvosok zért vannak, hogy ezt kitalálják.Ha időpontokat kérsz mindenhova, akkor nem is olyan vészes a várakozási idő.
2014. júl. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Majd írjátok meg sikerült e eljutnotok az általam javasolt orvoshoz . :) Jobbulást !
2014. júl. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 avalon1 válasza:
nyaki és csigolya problémák, fejsérülés következménye,vagy alagút szindróma tünete is lehet. Ha a gerinced is fáj, lehet akár porckorongsérv egyik jele a folyamatos végtag zsibbadás.
2014. júl. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
B vitaminhiány.
2014. aug. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem akartam leirni ,mert nem akarok ijesztgetni senkit . Ezekre a zsibbadásos tünetekre nagyon oda kell figyelni ,nem vicc !!! Neurológushoz forduljatok ,aki kideríti az okát !!! Nekem is visszatérő zsibbadásom volt ,ujjbegyeimben ... elmúlt - visszajött ,hosszabb rövidebb idő után ,majd egy idő után a talpamon és lábujjaimon is jelentkeztek ugyanezek a tünetek . Aztán tavasszal jött egy egyszerűnek hitt megfázás ami bár elég erős volt ,nem foglalkoztam vele ,hiszen az csak egy nátha .. gondoltam. És jöttek a jól ismert tünetek .. csak 1000 erősebben immár az arcomon is .Annyira rosszul lettem 7 végén,hogy be kellett mennem az ügyeltre . Nekem ,mert hiába telefonáltam az ügyeletre ,nem jöttek ki !!! ( Szuper a magyar egészségügy ,ugye ?! ) Beérkezvén látták mekkora a baj ,akkor már a szemem sem bírtam kinyitni .. utaltak be egyből a kórházba . Ott is rohamosan romlott az állapotom ,vizsgálatok tömkelege volt ,gerinc lumbálás ,mri ,teljes ultrahang stb stb . Mire kiderítették mi a baj ,gyakorlatilag 2 nap alatt teljesen lebénultam . Életveszélyben voltam ! De az orvosok mindent megtettek ,elkövettek ,esélyes volt az is ,hogy többé nem állok lábra . Végül 5 plazma pheresis után elindultam a gyógyulás útján :-) . Rohamosan ;) ! Az orvosok azt mondták ,szinte csoda ! Bár újra kellett tanulnom járni ,de 100 % -san felépültem ! Azt mondom ,ha valaki ilyen furcsa zsibbadásos tünetet észlel magán ,forduljon orvoshoz .. lehet nem ekkora a baj ,mint nálam volt ,de jobb félni ,mint megijedni !! :-)
2014. aug. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es, végül is mi volt a diagnózisod?
2014. aug. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez : [link]
2014. aug. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hú, te jó isten, és hogy vagy?

Nagyon-nagyon sok minden jót kívánok, kitartást és jobbulást!

2014. aug. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!