Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 3 napja nem tudok enni és...

3 napja nem tudok enni és emellett hányingerem is van. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Hétfőn kezdődött, hánytam és aznap semmit se tudtam enni. Kedden reggel szintén hánytam és lázam is volt egész nap, egy üres kenyeret meg bírtam enni. Szerdán már jobban voltam, de az étvágyam még mindig nem jött vissza, folyamatosan böfögtem és égett a gyomrom. Ma még mindig nem tudok enni és ég a gyomrom, de a böfögés már elmúlt. Mi lehet ez? Attól félek hogy le fogok fogyni.
2014. júl. 10. 16:48
 1/4 enkerekelnezest válasza:
Valami vírus lehet az oka Meny el az orvoshoz az lesz a legjobb
2014. júl. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, valami vírusos / bakteriális fertőzés lehet. Hasmenés vagy székrekedés van? Hogy megy az ürítés? Lehet, hogy hashajtó és orvosi szén sok vízzel segítene, de inkább az orvos állapítsa meg előbb pontosan, hogy milyen betegség. Ha böfögtél, gázosodás történt, a kórokozók valamilyen gázt (pl. CO2-t) termelnek, akkor valószínűsíthetően nem vírus.
2014. júl. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egyszer ment a hasam, utána a széklet rendbe jött. A családom nem kapta el tőlem.

Köszönöm a válaszokat.

2014. júl. 10. 19:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne félj attól, hogy lefogysz, gyorsan vissza fogod hízni.
2014. júl. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!