Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? érdemes...

Mi lehet a bajom? érdemes ezzel orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés

alig ettem valamit 2 napja, mégis folyton hányingerem van,; ha wc-re megyek (2x maximum egy nap) akkor hasmenésem van.


csütörtök este ettem utoljára, akkor nagyon felpuffadt a hasam, nagyon fájt, péntek reggelre meg rámtört a hányinger-hasmenés. nem ettem mást, csak pár darab kétszersültet, hogy a hasam megfogja. nem múlt a hányinger, viszont inni ittam sokat, de a víz sem esett jól (piros theodorát iszok, amiben sok Mg + Ca van).

Este nem bírtam elaludni, a meleg miatt + folytonos hányingerem volt.


most szombat reggel van, megint arra ébredtem hogy megy a hasam, és hányingerem van továbbra is. mondjuk ma reggel már picit jobban vagyok. azért még elmenjek ?


terhes nem lehetek, menzeszemmel minden rendben. a nagy meleg sem árthatott meg, hiszen alig mozdulok ki a lakásból + megy a ventilátor.


2014. júl. 19. 07:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Telefonon is megmondják, mi lehet ez, és érdemes-e bemenned.
2014. júl. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet egy vírusos-bakteriális fert. Is. Lázad? Fájdalom? Kemény has? Akár hasüregi gyulladás is lehet érdemes rá pdafigyelni. Ha van lázad is feltétlen nézesd meg magad orvossal!
2014. júl. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!