Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Teljesen el vagyok keseredve...

Teljesen el vagyok keseredve aki hasonlo helyzetbe van vagy tud valami jot mondani kerem irjon enyhe sziv billentyu elteres talaltak terheseg alatt?

Figyelt kérdés
ket billentyun talaltak enyhe billentyu elterest terhesegem alatt rossz ekg utan kuldtek sziv uh ra. sok orvost kerdeztem azt mondtak semmi baja a szivemnek. de ma megkerdeztem a neten azborvos tudokozoba egy kardiologustazt mondta jarjak rendszeres vizsgalatokra mert rosszabodhat. teljesen ki vagyok alandoan halalfelelem gyotor evel elkuldtek pszihiatriara. teljesen kikeszultem a napjaim felelemel telnek. az eddigi orvosok sok vizsgalaton voltamazt mondtak nincs baja a szivemnek. azert is retegek mert anyamfiatalon szivinfartusba halt meg 34eves volt. adjatok tanacsot kerek.
2014. júl. 28. 22:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mitralis prolapsus, mi?

Minden második embernek van nagyjából. Többek között nekem is. Ezzel még száz évig élhetsz.

2014. júl. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Apukámnak veleszületett billentyűhibája van, most 70 éves, és semmi baja.
2014. júl. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom az eddigi megnyugtato valaszokat kicsit megkonyebultem. elege megilyesztett az az orvos meg csak 21 eves vagyok es a kisfiam is fel kell nevelnem. koszi hogy irtatok. :)
2014. júl. 28. 22:31
 4/12 anonim ***** válasza:
Unokatesómnak gyerekkora óta van, és most 49 éves. Annak idején még a katonaságnál sem kapott semmi könnyítést miatta, és azóta sincs semmi baja vele. Néha meg kell nézetni UH-gal, nem romlott-e, ennyi.
2014. júl. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nézesd meg a szívkórházban a szívedet! Ott meg fogják mondani mi a teendő. Egyébként nekem is két billentyűm károsodott. Sajnos a szívbetegség hajlamosít pánikbetegségre. Ne aggódj, mert nagyon sok ember él ilyen szívelégtelenséggel, de nem is tudnak róla. Viszont te szerencsés vagy, hogy kiderült. Szedjél szívre ható vitaminokat és próbálj megnyugodni. Tanulj meg relaxálni! Fiatalon nem fog rosszabbodni a betegséged. Idősebb korban ha rosszabbodik, van segítség.
2014. júl. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt. te hany eves vagy? es milyen vitaminokat szedsz ra? az orvosom es aki vizsgalt az us azt mondta hogy nincs semmi baja a szivemnek nyugodjak meg. de ellege felek. :( szerinted mennyi az esely ra hogy rosszabodik?
2014. júl. 30. 19:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz, ne idegeskedj, mert ezzel ártasz a babának!!! Nyugi. Tapasztalatból mondom, engem is lökdöstek ide-oda a szívemmel meg mitralis prolapsus gyanúval... Hidd el, semmi vész! ;)
2014. júl. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
koszi. tudom hogy nem jo idegeskedni de anyukam szivinfartusba halt meg sokszor rosszul volt slitolag ki is vizsgaltak meg gyerekorsba de nam talaltak semmit. es 34evesen meg meghalt ugy hogy meg orvosnal is volt es haza kuldte raadasul ott voltam mikpr meghalt. mindig panikbetegnek mondtak nem foglalkoztak vele. most nekem is panikbetegseget mondanak. es talaltak ez a kis elterest is. persze hogy felek...... nem tudom hogy lehetne igy megnyugodni.
2014. júl. 31. 16:58
 9/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, egész egyszerűen próbáld elfogadni, hogy vannak olyan esetek, amik nem kivédhetők.

Tudom mit érzel, mert én magam is voltam a te helyzetedben (apukám, 36, agyvérzés, de előtte lábon kihordott 2 szívrohamot). Kb 22 éves koromtól néha fájt a mellkasom, szentül meg voltam győződve, hogy nagy baj van. Évekig jártam orvostól orvosig, magán, tb, minden, hiába mondták, hogy nincs bajom a billentyűhibán kívül, nem bírtam megnyugodni. Aztán rájöttem, hogy így egyszerűen nem mehet tovább, az orvostudomány nem képes nálam kimutatni semmit, és kész, tehát ha holnap felfordulok, az a sors akarata, és nem tudok ellene semmit tenni az évi egYszeri szűrésen kívül. Erre megnyugodtam. Kötöttem egy nagy ôsszegű életbiztosítást, ha kipurcanok, akkor legalább a gyerekemnek lesz 30 millája, anyagilag egy jó ideig nem lesz gondja.

2014. júl. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
utolso valaszolo szokot meg melkasi fajdalmad lenni. hany eves vagy?
2014. júl. 31. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!