Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hós kisfiam, mikor összegömb...

3 hós kisfiam, mikor összegömbölyödik (hanyatt összehúzza kezét, lábát) mindig jobbra dől el. Csak jobbra. Feküdni is kicsit úgy fekszik, hogy enyhe "jobb kanyar" (máshogy nem tudom mondani) van a gyerekben. Ez nagy gond?

Figyelt kérdés
8 hetesen voltunk ortopédián, igaz csípőszűrésen, de megnézték, akkor nem mondtak semmit.
2009. márc. 19. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Az enyém is szokott így feküdni, sőt, a babakocsiban mindig máshogyan "görbül". De ha neki így kényelmes, akkor hadd csinálja. Álmában is tekeredik, nem úgy van egész éjjel, ahogy én lefektetem. Szerintem ne aggódj, de ha mégis kétségeid vannak, kérdezd meg a védőnőt vagy az orvost.
2009. márc. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. márc. 20. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!