Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Teljesen el vagyok keseredve...

Teljesen el vagyok keseredve aki hasonlo helyzetbe van vagy tud valami jot mondani kerem irjon enyhe sziv billentyu elteres talaltak terheseg alatt?

Figyelt kérdés
ket billentyun talaltak enyhe billentyu elterest terhesegem alatt rossz ekg utan kuldtek sziv uh ra. sok orvost kerdeztem azt mondtak semmi baja a szivemnek. de ma megkerdeztem a neten azborvos tudokozoba egy kardiologustazt mondta jarjak rendszeres vizsgalatokra mert rosszabodhat. teljesen ki vagyok alandoan halalfelelem gyotor evel elkuldtek pszihiatriara. teljesen kikeszultem a napjaim felelemel telnek. az eddigi orvosok sok vizsgalaton voltamazt mondtak nincs baja a szivemnek. azert is retegek mert anyamfiatalon szivinfartusba halt meg 34eves volt. adjatok tanacsot kerek.
2014. júl. 28. 22:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

28 vagyok és még néha szokott lenni. De azóta is elmegyek évente egyszer ellenőrzésre, és semmi gond.

Igazából kipróbáltam, hogy amikor így fáj a mellkasom, akkor is simán tudok pl. guggolásokat csinálni, szóval bírom az erőfeszítést. Szóval valószínűleg tényleg nincs olyan nagy gond a szívemmel.

2014. júl. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
koszi. akkor biztosan nekem se lessz. legalabbis remelem.
2014. aug. 1. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!