Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a gyomrommal? (kicsit...

Mi lehet a gyomrommal? (kicsit hosszú, de kérlek olvassátok el)

Figyelt kérdés

Kb. másfél hete elkezdett fájni a gyomrom,másnap elmentünk nyaralni,ott első nap végig fájt(mintha gyomorgyulladást kaptam volna),aztán elmúlt. Amikor hazajöttem minden kezdődött elölről,de kiderült,hogy a városban nagyon sok mindenkinek ment a gyomra és hányt,több ismerősünknek is és a családban szinte mindenkinek. Elmentem a doktornőhöz,írt fel gyógyszereket,két nap múlva úgy éreztem jobban vagyok,estére ettem tojásos-tejfölös dolgot,másnapra annyira rosszul lettem,hogy egész nap hánytam és konkrétan úgy ment a gyomrom,mint a víz,nem is tudtam enni semmit,mindentől undorodtam.Aztán másnap és harmadnap elkezdtem enni,de minden evés után nyomást éreztem a gyomromban.A tegnap elmentem strandra,ott teljesen kikapcsolódtam és nem is volt semmi bajom,ma viszont már megint enyhe hányingerem van,de enni szerencsére tudok rendesen.

Körülbelül egy hónapja voltam kórházban,mert néha magas a vérnyomásom(idegi alapon,anyukámtól örököltem,nagyon idegeskedős típus vagyok,amikor valakivel összeveszek vagy valami gond van,azonnal megy a gyomrom és gyomoridegem van és hipochonder is vagyok),ott vettek vért,vizeletmintát,végeztek hasi ultrahangot és minden eredményem jó volt.

Még a terhesség miatt is aggódok,pedig az utolsó menstruációm rendes volt,után egyszer lefeküdtem a barátommal óvszer nélkül,de csak egy fél perc volt talán,és a menstruációm után 2-3 nappal történt.

Lehet azért,mert túlságosan rákoncentráltam? Már azt éreztem,hogy egyszerűen meg se fogok gyógyulni,mert ma jól vagyok és holnap már kezdődik elölről minden..


2014. aug. 4. 16:06
 1/2 A kérdező kommentje:
A másik dolog az,hogy hiába mondta azt a doktornőm a kórházban,hogy nincsen semmi bajom,én újabb és újabb tüneteket és elváltozásokat veszek észre a testemen és minden rosszat beképzelek..
2014. aug. 4. 16:08
 2/2 Kuinagi válasza:
Szia! szerintem nem a gyomroddal van a baj, legalábbis így a leírtakból nekem az jön le hogy nagyon stresszes vagy, és ahogy írtad is a vérnyomás meg az hogy alapból idegeskedő típus vagy (olyan mint én) az mindenre rátesz. terhesség és pánikroham dologban van is itt egy kérdésem az oldalon... de kérlek ne stresszelj! Próbálj meg ellazulni! ha pedig mindenképp félsz pl a terhességtől.. vegyél egy tesztet, de szerintem nálad sem lesz baj, ahogy nálam sincs soha :) én most valeriana relax-ot szedek esténként, nagyon jó, megnyugtat és aludni is tudok tőle. lehet megérné kipróbálnod, nekem elmúltak a pánikrohamok a gyomorfájás, a hányinger, szóval minden olyan dolog ami a stresszből fakadt! jobbulást! (ha bármi egyéb kérdésed van privátba szivesen válaszolok!) 26/L
2014. aug. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!