Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valoban beképzelem?

Valoban beképzelem?

Figyelt kérdés

Sziasztok .Kitti vagyok (17)

Rovid szeretnek lenni.

Aprilisban kezdodott .

Begyulladt a fogam es 1 hetig szenvedtem vele ,bedagadt arc, gennyes fog,nagyon megijedtem.

A duzzanat lement az arcomrol 3 nap alatt kb.. es jo volt minden megnem eszre nem vettem a szamban levo kiskiuteseket ..mondanom se kell megijedtem(foleg mivel szinte mar Hipochander vagyok) Rogton internet ..es mit adott ki?Szajrak..1 hetig itthon , sirva , zokogva ultem hogy megfogok halni.Ra vettem magam es haziorvos..Ott elmondta hogy buta vagy , kiis nevetett irt fel ecsetelot elmult reszben..

De a szajpadlasomon maig nem..Nemnyugodtam meg ..kb.2 nappal ra Ful-orr-gegeszet.Ott is kinevettek hiszen ugy erkeztem oda hogy szajrakos vagyok!!

Azt mondtak nyugodjak meg 60 eves alkoholistaknal fordul elo..

1 hetig boldog voltam hogy nincs bajom, miutan panikszeruen ram tort megint hogy tuti van valami ..Es tuti szajrakom van ..Este 10kor irany ugyelet, ott is elmondtak nincs semmi,nyugi..

Oke megnyugodtam es Kb.majusig majus kozepeig minden jovolt..

Valami fojtan szoba jot,vagyis az en fejemben az agydaganat ..majus ota ..mostanaig ezzel kuszkodok..

Tanarok,anya, apukam, es a csaladom mind azt mondja Kitti hipochander vagy..

De mintha mar a tunetek is jelentkeznenek..

Minnel tobb mindent olvasok rola , annal rosszabbul vagyok..

Mar az osszes interneten levo oldalt elolvastam az agydaganatrol..

Mintha mar ez lenne az eletem.

A fejem ritkan fej es nagyon minimalisan , de azt is mondtak nekem hogy a stressztol is lehet..szoszerint minden nap sirok otthon ,hogy meghalok..Anya mar kikeszul miattam , de o nem tudja milyen rossz is ez..

Szoval majus ota szinlelem vagy sem az agydaganatot,sirok,zokogok es felek miatta..

Talan belese gondolva hogy ez mekkora betegseg.

Kerlek segitsetek !!:(Tenyleg belehet ennyire kepzelni a betegsegeket?Ennyire hatassal lehet ram?:(Mennyire ritka vagy epp gyakori ez a betegseg?

Egyebkent 6 eve battyam meghalt 12 evesen es azota ,mintha teljesen mas lennek:(

Mintha mindentol felnek, es ugy erzem lelkileg teljesen romokban vagyok.

Hal istennek !!! A betegsegek eddig elkerultek , kisebb megfazasok telen , de eddig egyszer sem kaptam el komolyabb betegseget,ha mondjuk ocsem telen virusos en kepes vagyok egesz nap a szobamba ulni,hogy en elne kapjam..

Kerlek szepen , normalisan segitsetek..Mi lehet velem a baj?:(


2014. aug. 8. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Minél előbb keress fel egy pszichológust, még mielőtt teljesen bele nem bolondulsz ebbe.
2014. aug. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Keressetek egy jó pszichológust, mielőtt meghülyülsz végleg.


És az hipochOnder...

2014. aug. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gyorsan irtam ezert irtam felre..bocs
2014. aug. 8. 12:41
 4/7 anonim ***** válasza:

2x is?

Na mindegy, nem csesztetni akarlak. De tényleg nagy baj van veled, és keress fel mielőbb egy szakembert, akinek szóról szóra elmeséled azt, amit itt nekünk leírtál.Addig pedig próbálj meg megnyugodni, semmilyen betegséged sincs fizikailag. Viszont mentálisan akad...

2014. aug. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen ketszer is tud hibazni az ember, koszonom azert a normalis mondanivalokat:)
2014. aug. 8. 18:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves!


Egyszerű szájpenészed vagy szájfertőzésed van. Gondolkozz: ittál-ettél közös evőeszközzel valaki után vagy valakivel felváltva? Puszilgattad a kutyádat vagy a macskádat vagy valamilyen szőrös állatot?

2014. aug. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen az meglehet!!
2014. aug. 25. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!