Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 178cm,80.5kg vagyok, és mégis...

178cm,80.5kg vagyok, és mégis nagyon nagynak érzem a hasamat. Ezt csak beképzelem magamnak, vagy valóban sok még a súlyfeleslegem?

Figyelt kérdés
2008. dec. 26. 02:03
 1/6 anonim válasza:
nekem mondták régen h hogy kell kiszámolni a megengedett testsulyt.pl:178cm,ebből elkell venni 10-et=168és még ebből ki kell vonni 100-at=68kg,és elméletileg a 178 cm-hez 68kgnak kéne lenned,de szerintem ez baromság,csak leirtam h van vmi ilyen is.én is 175cm vagyok 74kg,és most kezdek fogyozni:)azt nemtudom h van e súlyfelesleged mert ahoz látnom kéne téged.nekem van a hasamon meg csípőn.
2008. dec. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Udv

Allj be a tukor ele aztan nezd meg, hogy szerinted mi a helyzet. Ha nagyon nem tetszik akkor kezdj el sportolni, meg figyelj oda a kajadra es nem lesz gond.

A idealis testsulyt szamolni meg hulyeseg, en 185cm vagyok es 87kg csak eppen ott bukik a rendszer, hogy az a "felesleg" rajtam nem zsir hanem izom...

2008. dec. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt mi nem tudjuk eldönteni,az ideális testsúly meg tényleg semmit nem mond..én 168 cmhez vagyok 67 kiló,és kb 2 kilo felesleg van rajtam,a többi meg izom.
2008. dec. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az orvosom szerint pedig magasság cm-ben -100... Az nálad 78 kiló lenne. De a rendszer nem csak a zsír-izom arányon bukik ám... Nem mindegy, hogy egy nőnek mekkora a melle, mennyire széles a csípője alkatilag (csontból fogyni ugye nem lehet, s nagyobb felületen több az izom és a párna), hogy valaki "nehézcsontú" vagy sem... Egy nagymellű, szélescsípőjű, anyaalkatú nő, illetve egy fiús alkatú, kismellű nő példáján: mindkettő lehet 160 centi magas, és 60 kiló, de nagy eséllyel csak az utóbbin lesz felesleg.


Röviden: Ha úgy érzed, nagy, akkor nagy. Ha elfogadod így, nem nagy. Feszesítsd az izomzatot alatta, dobj le a sporttal 1-2 kilót, ha úgy érzed magad jól.

2008. dec. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, amúgy 13kg-t fogytam, és nem szembetűnő a változás még mindig azért kérdeztem
2008. dec. 28. 19:36
 6/6 anonim ***** válasza:
az idealis testsulyod 65 kg max. de hogy ne tulozzak eleg ha lefogysz 12 kilot.
2010. szept. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!