Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van az hogy nagyon...

Miért van az hogy nagyon sokat eszem és még is folyamatosan fogyok?

Figyelt kérdés

egyre jobban fogyok mikor egyre többet eszem napról napra.

a vércukorszintem szokott néha leesni de persze evés után mindig jobb lesz, és folyamatosan kiszáradom kb éjjelente 2szer is felkelek inni.


2012. jan. 9. 05:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem idegeskedsz sokat? Pajzsmirigyed rendben van? Ki kellene vizsgálni.
2012. jan. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet a pajzsmirigyed is, de a vércukrod is. Nem ártana egy alapos kivizsgálás.

Általában a magas vércukor szint okoz állandó szájszárazságot, illetve ha a sok ivás mellett nagyon sokat jársz pisilni, vagy esetleg viszket a lábad akkor szinte biztos, hogy ez a baj.

2012. jan. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
diabéteszre kivizsgáltattad már magad? a kiszáradás és a viz kívánása annak a jele
2012. jan. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
láb viszketés? :O nekem viszketett több helyen is de lehet hogy csak rovar csípés mert az máshol is van...
2012. jan. 9. 15:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem férges vagy. Vegyél féreghajtót, az egyik ismerősömnek is volt ilyen problémája.
2012. jan. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megindoklom a válaszom. Azért fogyhatsz, mert a beleidben levő élősködő giliszták, férgek megeszik a táplálékot, mielőtt felszívódnának. És nem csak a táplálékot, hanem a vizet is, ezért lehetsz szomjas!
2012. jan. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
pajzsmirigy túlműködés, vagy esetleg egyetértek még azzal h giliszta is lehet. hashajtózz kezdésnek. akkor kiderül h az volt-e.
2012. jan. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!