Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Minden nemi betegségre kiterje...

Minden nemi betegségre kiterjedő vizsgálat? Hol? Többi lent. SOS

Figyelt kérdés
Sziasztok, bizakodva írtam ide, hátha valaki tud valahol egy teljeskörű nemi úton terjedő betegségek szűrést. Nagyon fontos lenne! (Bp. és környéke)

2014. aug. 15. 13:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászat /!!!!!!!!!!!!!!!sürgősségin fogadnak péntekenként.
2014. aug. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az nem teljeskörű, csak ha elváltozás van.. ha nincs akkor megkérdezik hogy melyiket tartja valószínűnek vagy akivel volt minek a tulajdonosa(:D). Ergó ha nincs elváltozás basznak kivizsgálni mindenre. Csak a legvalószínűbbre..
2014. aug. 15. 14:08
 3/13 A kérdező kommentje:
Úgy hogy aki tud teljes körű nemi betegségek komplex vizsgálatáról az írjon légyszíves!!:)
2014. aug. 15. 14:11
 4/13 anonim ***** válasza:
Bemész szépen egy magánrendelőbe és elintézteted.
2014. aug. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Miért nem jársz utána mielőtt válaszolsz egy kérdésre? Konkrétan nem találni neten olyat ahol mindent intéznének. A legnagyobb vizsgálat amit találtam 7 betegségre keres, de van huszon valahány gyakoribb .. úgy hogy az lófasz..
2014. aug. 15. 14:16
 6/13 A kérdező kommentje:
De ha te így bemész egy magánrendelőbe és elintézed írhatnád a nevét a magánrendelőnek mert kíváncsian várom, hisz ez volt a kérdés, de lehet hogy te rosszul értelmezted.
2014. aug. 15. 14:17
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is csak ennyit tudok:

- magánrendelőben tenyésztés

- magánrendelőben std szűrés

- akárhol aids vizsgálat

Ennél teljesebb szűrés egyben nincs.

Ha mégis van, rettentő kíváncsi vagyok én is rá.

2014. aug. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Attól tartok, hogy az állami egészségügy ilyen "megrendelést" korlátozott anyagi lehetőségei miatt nem vállal (vannak belső előírások, szabályok). Magánlaboratórium viszont pénzért mindet, de elég sokba kerül (százezer felett). Mindezeknél is van egy bizonytalansági faktor, amennyiben az illető beteg még az "ablakperiódusban" van, amikor már megfertőződött ugyan, de ellenanyag még nincs a vérében s a fertőző ágensből is kevés.
2014. aug. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A sok pénzért mindent lehetőség nagyon szimpatikusan hangzik, hol van ilyen?
2014. aug. 15. 14:29
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem is kéne. Magánt én is találtam a neten, de nagyon drága.

[link]

[link]

2014. aug. 19. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!