Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Minden nemi betegségre kiterje...

Minden nemi betegségre kiterjedő vizsgálat? Hol? Többi lent. SOS

Figyelt kérdés
Sziasztok, bizakodva írtam ide, hátha valaki tud valahol egy teljeskörű nemi úton terjedő betegségek szűrést. Nagyon fontos lenne! (Bp. és környéke)

2014. aug. 15. 13:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Valójában úgy lenne érdemes, hogy amit államiban megcsinálnak, azt ott megcsináltatni, és ami kimarad, azt privátin.


Van itt is egy magánlabor:

[link]

2014. aug. 19. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
És talán az Onkológiai Intézetben lehet, hogy több vizsgálatot csinálnak, mint máshol. Ha valaki megkérdezi, legyen kedves, írja meg ide!
2014. aug. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Na, megtudtam valamit.

Van egy ingyenes ÁNTSZ-csomag. Az egy tenyésztés nemi váladékból, nőknek méhnyakról veszik, de magánlabor elfogadja úgy is, ha az ujjaddal vetted ki otthon és bevitted a tárgylemezre kenve.

Ezen kívül vérből megnéznek 2 vagy 3 dolgot ingyen, HIV, szifilisz és a 3.-at nem tudom, nem is mindig ajánlják fel.


Ezen kívül van 7-9 db, amit külön kell kérni. Ezek tünet nélkül, ha "csak úgy" kéred, hogy van-e neked, fizetősek:

Gonorrea

Chlamydia

HPV

Ureaplasma

Mycoplasma

Hepatitis B és C

(CMV és EBV)

2015. jan. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!