Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szteroidos krémtől viszketés...

Szteroidos krémtől viszketés lehetséges?

Figyelt kérdés
Allergia jött ki a nyakamon a melegtől ami elég ronda és nagyon viszket. A háziorvos írt fel szteroidos krémet rá. Az előírásnak megfelelően vékonyan bekentem,de most jobban viszket, mint eddig. Ez normális? Próbáltam rákeresni, de sehol nem írták, hogy még erősebb viszketés alakulhat ki.
2014. aug. 19. 22:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Akkor éppen lehet. Van olyan is, hogy a hashajtó mellékhatása székrekedés vagy a hasfogó mellékhatása hasmenés. Lehet, hogy a kiütés magától el fog múlni, ahogy hűvösebb lesz az idő, csak ne vakard. Nem szteroidos ekcéma elleni krémet lehet kapni recept nélkül: Exxema repair, nekem hatott. Hintőport is tehetsz rá, az biztos nem árt.
2014. aug. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

Azt mondták a gyógyszertárban hogy hintőpor az a megelőzésre jó, ilyenkor már nem, mert még jobban kiszárítja a kiütést.

2014. aug. 20. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!