Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Felfázás megelőzése?

Felfázás megelőzése?

Figyelt kérdés

3 évvel ezelőtt felvoltam fázva 3 hónapig, azóta sokkal hajlamosabb vagyok erre sajnos. (igen, voltam dokinál, 1.5 évig járkáltam kórházakba, aztán le sem sz@rtak/ nem mondtak semmi értelmeset).

aki szintén ilyen problémákkal küzd, az mit tesz a megelőzés érdekében?

köszi a választ előre is!



2014. aug. 22. 15:13
 1/4 A kérdező kommentje:
(a tőzegáfonya tablettát szedem már azóta, napi kettőt, az volt az egyetlenegy akkor is, ami segített, a rengeteg dokik által felírt antibiotikumok sz@rt sem értek...)
2014. aug. 22. 15:54
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyél egészséges kajákat, vigyázz az idegeidre, beleid legyenek karbantartva, akkor az immunrendszered jól fog működni és nem fogsz megfázni.

Egyél minden reggel gabona pelyhet! amit előző este leforrázok, reggelre megpuhul, és kefirrel nagyon finom. Beleid biztosan jól fog működni. Belekben lakik a halál, hiszen ott van az immunrendszer központja. Ha a beleid eltömődtek, akkor nem szívódik fel semmi féle vitamin, legfeljebb a májadat terheled a zsírban oldódókkal, a vízben oldódók meg a vesédet fogják terhelni.

2014. okt. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tőzegáfonya nagyon jó csak idővel kikezdi a gyomrodat
2014. okt. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen, köszönöm, erről hallottam én is. Igyekszem minél egészségesebben élni. :)

kikezdi a gyomrot? miért? én 2.5 éve szedek minden nap be - néha tartok kis szünetet, pl. hétvégente nem veszem be, meg ha nyáron nem szükséges, akkor se - 2 kapszulát, és nem érzem, hogy kikezdte volna:o

2014. okt. 11. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!