Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Érdemes a következővel orvosho...

Érdemes a következővel orvoshoz menni? Kb.1 éve kezdődött alvászavarom.

Figyelt kérdés

Sokszor nehezen aludtam el, majd éjjel felriadok félálomba arra, hogy van a szobában valaki (macska, néha csak egy fény). Olyan fél percig még álmodni szoktam (odarohanok a villanykapcsolóhoz, hozzávágok egy párnát a macskához, stb.) Nincs bajom amúgy macskákkal, de rettegni szoktam álmomban attól, hogy ott van valami/valaki a szobában. Ha visszaalszok, újra előjön, néha fél éjjel ismétlődik. A dolog soha nem fordul elő, ha nem egyedül alszom.

Azt azért hozzátenném, hogy sok rossz dolog történt közben (édesapám betegsége, majd halála, sokat voltam egyedül, stb.), de mostanában sok jó dolog is történt velem és reméltem ettől elmúlnak ezek az élmények.


2014. aug. 26. 19:06
 1/2 anonim válasza:
egy két állapotfelmérő órát feltétlen tölts el pszichológusnál. Az feltétlen segít, hogy ne romoljon az állapotod. Az ilyeneket nehéz feldolgozni egyedül. Sokaknak azért sem megy, mert nem tudja, hogy valójában mi is a probléma. Remélem mihamarabb kihevered ezt az alvásproblémát. Az alvás rettentő fontos. Évekkel rövidítheti meg az életed a nem megfelelő alvás illetve a nem pihentető alvás hosszútávon.
2014. aug. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2014. aug. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!