Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez? Mivel tudom...

Mitől lehet ez? Mivel tudom kezelni? Természetes és gyógyszeres gyógymódok érdekelnek

Figyelt kérdés

csütörtök reggel hasmenésem volt,elmentem dolgozni de ott is nagyon rosszul voltam hasmenésem nem volt de hányingerem volt és vert a víz.másnap elmentem orvoshoz mert nem javultam a székletem nem az az igazi hasmenés de nem a normális.Az orvos azt mondta diétázzak éssokat igyak.Így is volt.tegnap estére jobban éreztem magam és ettem parízeres kenyeret reszelt almával.Nagyon rosszul lettem utána megint hányingerem volt.Reggelre sem múlt el a panasz vagyis egy darabig jó volt.ebédeltem húslevest majd késöbb ettem petrezselymes krumplit sült csirkével.Volt már gondom az epémmel és úgy érzem megint az lehet mert elkezdett fájni a jobb bordaívem alatt és nagyon keserű a szám egész nap és ismét hányingerem van.

Azt gondolom hogy elkaptam valami vírust és ez előhozta megint az epe problémámat.Holnap kéne mennem dolgozni de nem tudom hogy fogom bírni.



2014. szept. 7. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden ilyen gyomor-bél történésnél alapvető a diéta, azaz zsír- és fehérje-szegény étrend, fekete tea (ami csersavas). Kétszersült, pirított kenyér, héjában főtt krumpli, száraz háztartási keksz, esetleg főtt rizs sóval. A parizer balfogás volt és a húsleves meg a többi pláne. A diéta 3-4 napig tartson. Széntabletta és Bolus adstringens segít. Ha láz vagy hőemelkedés nincs, akkor nem baktérium okozza, legfeljebb vírus. Ha epetáji panasz van, akkor epe ultrahang ajánlott (kövesedés).
2014. szept. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igen belátom a hibámat.

féléve voltam ultra hangon ott nem találtak semmit-igaz ez nem azt jelenti hogy most sem lehet semmi

onnan gasztroenterológiára küldtek ahol gyomortükrözésem volt és megállapították hogy sok a savam és az epém kaptam gyógyszereket de csak 2 hónapig szedhettem.azóta nem volt gondom vele.

Ha esetleg nem múlik el most már szigorú diéta mellett sem akkor újra orvoshoz fordulok,csak arra lennék kíváncsi mi segíthet még

2014. szept. 7. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!