Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jó estét. Múlt héten derult...

Gyenes kata kérdése:

Jó estét. Múlt héten derult ki hogy tüdőgyulladásom van. Tegnap voltam röngenen de nem változót. Orvos mondta nappal ne feküdjek. Többen mondták is. De azt ismondták nekem többen feküdni kell. nem tudom kinek hidjek szerintetek?

Figyelt kérdés
2014. szept. 13. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Csakis az orvosnak kell hinni, ha egynek nem hiszel, akkor menj egy másikhoz, de mindig csakis orvoshoz. Elmehetsz sepc. tüdőgyógyász szakorvoshoz is, ha akarsz.


Vigyázz magadra és kövesd az orvos tanácsait, mert a tüdőgyulladás ugyan ma már általában és nagy %-ban gyógyítható, de azért nem veszélytelen dolog. Jobbulást! :)

2014. szept. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valami gyógyszert csak kaptál -

Azt vedd be

2014. szept. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen kaptam amit múlt héten irt ki nem használt. tegnap irt ki másikat azt szedem rendesen mint az előzö gyogyszert. de ma vettem jobban észre hogy gyenge vagyok. éjszka nehezen kapok levegöt. ez is a tüdögyulladás lenne?
2014. szept. 13. 21:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Orvosnak higgy és az ő utasításait tartsd be, a nehézlégzés a tüdőgyulladás miatt van, talán a második gyógyszer hamarosan hatni fog, de ha romlik az állapotod, akkor jövő héten menj vissza az orvoshoz.
2014. szept. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!