Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek itthon maradjak...

Szerintetek itthon maradjak holnap, vagy ne?

Figyelt kérdés
Pár napja egyfolytában taknyos vagyok, meg valamiért nem kapok rendesen levegőt se, állandóan köhögök és rohadtul fáj a fejem reggel óta...Ma is alig bírtam túlélni ezt az egy napot, órán se bírtam figyelni, szóval nem tudom, holnap hogy bírnám...Szerintetek ennyi miatt itthon maradjak? Csak mert barátnőm pl. még lázasan is bemegy az iskolába, nekem meg csak ennyi a bajom, amit fentebb írtam, szóval félek, hogy ha holnap nem mennék be, az orvos nem igazolná le, mert hogy nincs is semmi komolyabb bajom. Szerintetek leigazolná? És elmenjek így iskolába?
2014. szept. 15. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Figyelj dolgozni én is elmentem 40fokos lázzal :D úghogy fél4kor keltem! Viszont voltam már otthon megfázással engem nagyon le tud dönteni :( Van aki érzékenyebb erre a szrra.. most is beteg vagyok fáj a torkom szúr az orrom fáj a fejem tiszta takony vagyok de hősiesen dolgozok :D

Na és miután kiírtam a bánatom leírom a véleményem. Döntsd el,hogy mennyire vagy rosszul és aszerint cselekedj,marajd otthon egy-két napot és pihengess ilyen egyszerű :) az orvos biztos leigazolja senkinek sem érdeke,hogy mindenki taknyos legyen.

2014. szept. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani, ne fertőzd a környezetedet, ne menj így közösségbe. Az orvos ad igazolást, de nem szeretik az egynapos távolmaradásokat. Töltsd a holnapot ágyban, hiszen azért maradsz otthon, hogy gyógyulj!
2014. szept. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Szerintem akkor holnap nem megyek :/ Remélem, péntekre meggyógyulok vagy valami, mert muszáj lenne bemennem xd

2014. szept. 15. 19:23
 4/8 anonim ***** válasza:

Elmész orvoshoz és akkor kiderül, hogy van-e valami bajod. Nem biztos, hogy minden betegség lázzal jár.

Ha nem ír ki az orvos, igazolást biztosan ad arra az időre, amíg ott voltál. Esetleg felír gyógyszert, vagy elmondja, hogy milyen vitaminokat szedjél.

2014. szept. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2.: Neked is köszönöm :)
2014. szept. 15. 19:24
 6/8 A kérdező kommentje:
3-as Igazad van, köszi :)
2014. szept. 15. 19:24
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, tanárként azt mondom, beteg gyerek maradjon otthon. Nem kell mártírkodni! Meg kell gyógyulni! Mindig kiakadok/kiakadunk azon, hogy a szülő képes elküldeni a gyerekét lázasan az iskolába. Egy hét múlva a fél osztály beteg, de még az a gyerek is az ágyat nyomja, aki elsőként megbetegedett. Kinek jó az?

Ha nem vagy nótorius iskolakerülő, a háziorvos biztosan visszamenőleg is igazolást ad. Elég ha elmondod, hogy nagyon vacakul ézed/érezted magad.

Jobbulást!

2014. szept. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. szept. 15. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!