Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elmenjek bulizni? Mivel...

Elmenjek bulizni? Mivel ébredjek fel? Vagy inkább maradjak itthon és aludjak?

Figyelt kérdés
Elég keveset aludtam éjszaka, (4 órát) és most nagyon álmos vagyok, de mennék este buliba, viszont félek, hogy ilyen hullafáradt állapotban nem érezném jól magam. Valamivel fel tudnám ébreszteni magam? Ottalvós lesz szóval fogunk aludni:) Már nem akarok lefeküdni, mert most aludhatnék 2 órácskát, de utána csak még fáradtabb lennék (tapasztalat)
2014. jún. 13. 16:23
 1/1 anonim ***** válasza:
én is fáradtabb és dilis vagyok ha délután alszom pár órát :) amivel felébresztheted magad: hideg zuhany (na jó nem jéghideg, de amit már hidegebbnek érzel) kávé, kóla... én a kólától nagyon fel tudok ébredni... amúgy ne félj odaérsz és ha jó a társaság a buli, elmúlik minden fáradtság... :)
2014. jún. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!