Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Itthon maradjak?

Itthon maradjak?

Figyelt kérdés

Náthás vagyok, fáj a torkom és kicsit rossz a közérzetem, de nincs lázam. Jobban lennék, ha itthon maradnék és nem mennék suliba, de tavaly is elég sokat hiányoztam és az osztálytársaim csúfolódni kezdtek. Most abbahagyták, de félek, ha itthon maradok betegség miatt, megint elkezdik majd, hogy túl sokat vagyok beteg. Mit tegyek? Menjek inkább be? vagy gyógyuljak itthon? :(

L, 15



2012. okt. 2. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ilyen állapotban mindig mentem, néha még hőemelkedéssel is. Ha nem túl rossz a közérzeted, akkor menj, mert bepótolni még rosszabb. A higiéniára figyelj, ne fertőzz össze másokat!
2012. okt. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy lázas akkor nyugodtan menj suliba.. Minden kis torokfájásért és megfázásért nem kéne otthon maradni.
2012. okt. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezzel nyugodtan mehetsz a jó orvos is így simán elzavar suliba csak ad gyógyszert meg igazolást arra a napra amikor elmentél hozzá és ennyi. Figyelj ameddig nincs lázad nyugodtan mehetsz, tényleg nehéz bepótolni az anyagot hidd el nekem. Én gimis koromban volt hogy sokat nem voltam suliba és belegebedtem a bepótolni valóba elég sokat rontottam is miatta mert kikészültem idegileg, aztán volt hogy lázasan is mentem csak vittem be gyógyszert meg sok mindent amit itthon is tudtam használni és ennyi. Ha tényleg olyan beteg vagy hogy kidőlsz és nincs semmi erőd és lázas vagy akkor maradj inkább otthon de csak kis náthával, torokfájással, semmi bajod nincs nyugodtan mehetsz.
2012. okt. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen állapotban kb nálunk mindenki jön suliba, te végül bementél, h vagy?
2012. okt. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Reggelre lázam is lett, úgyhogy dokihoz mentem :(
2012. okt. 3. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!