Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha valakinek sclerosis multipl...

Ha valakinek sclerosis multiplex miatt van felfázós érzése folyamatosan, akkor mit tud ellene tenni?

Figyelt kérdés
A szakorvos által felírt gyógyszer csak pár napig hat, utána elölről kezdődik minden. Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

#multiplex #sclelosis
2014. aug. 8. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

NEkem is ez a bajom! 19 éves vagyok 2 éve van Sm-em és folyamatosan ezzel küzdök. Nálam találtam E. coli húgyúti fertőzést. szedtem rá antibiotikumost de nem sokkal jobb pedig 4x is szedtem. Az érzés már kb 1 éve van sajnos. :(

Sajnos megoldást még nem találtam rá, de ha neked sikerül kérlek irj! Nagyon megkeseriti a napjaim :(

2014. szept. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én minden (betaferon) injekció után veszek be gyulladáscsökkentőt és az segít. Konkrétan ibuprofen vagy aszpirin amit szedek. Mikor melyiket ... éd nem jönnek ezek a felfázós érzések.
2015. jan. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!