Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bal orrlyukamba orrsövényferdü...

Bal orrlyukamba orrsövényferdülés van 2hete folyamatosan minden este lefekvéskor belecseppentek 1-et a balba nagyon káros?

Figyelt kérdés
Nasivin 0,5mg használok
2014. aug. 4. 01:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha elolvastad volna a mellékelt tájékoztatót:

Hacsak kezelőorvosa kifejezetten másképp nem rendeli a Nasivin 0,5 mg/ml oldatos orrspray-t 5-7 napnál tovább ne alkalmazza.

A Nasivin 0,5 mg/ml oldatos orrspray alkalmazását csak több napos szünetet követően folytassa.

Krónikus nátha esetén a Nasivin 0,5 mg/ml oldatos orrspray-t csak orvosi felügyelet mellett alkalmazza.

Tartós alkalmazás az orrnyálkahártya sorvadásához vezethet.

Ha a Nasivin 0,5 mg/ml oldatos orrspray alkalmazása során hatását túlzottan erősnek véli, vagy a készítmény csekély hatásúnak bizonyul, forduljon kezelőorvosához vagy gyógyszerészéhez.


Igen, káros , mert szétcseszi az orrod.

A sövényferdülést meg lehet műttetni, nem halsz bele(még én is élek).

2014. aug. 4. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az sövényferdülést csöppekkel nem gyógyítjuk. Inkább műtéttel.
2014. aug. 4. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hagyd abba az orrcseppezést, mert egyre több kell majd, ahogy hozzászokok a nyálkahártyád, és csak egyre jobban függő leszel, végül egy sima náthából se fogsz tudni soha igazán kigyógyulni. (tapasztalat)

Az orrsövényferdülés pedig maximum romlik az idő múlásával :(

Menj el egy fül-orr-gégészhez, kérd ki a véleményét.


Nekem is megműtötték az orrsövényemet, egyáltalán nem fájt, 2 napig volt kellemetlen, amíg tamponok voltak az orromban, csak a számon keresztül tudtam levegőt venni. Utána, ahogy azt kiszedték, ugrottam egy dimenziót az orrlégzés terén :)

Nagyon megérte nekem a műtét, tényleg javított az életminőségemen.

2014. szept. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Misszabza ***** válasza:

[link]


Ezt feltétlenül olvasd el az elejétől a végéig, és a cseppentést AZONNAL HAGYD ABBA ! Tönkre vágod a nyálkahártyádat és utána majd az illatokat/szagokat se fogod érezni! Az orrsövényferdülést műtéttel lehet csak kezelni, és ha túlesel rajta (egyáltalán nem vészes, nem kell félni tőle), akkor sokkal jobb lesz az életminőséged is ezáltal.

2014. dec. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!