Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Beteg vagyok még egy kicsit....

Beteg vagyok még egy kicsit. Edzhetek e?

Figyelt kérdés
Megvoltam fázva az elmult héten de már jobban vagyok,de még mindig köhögök, kicsit folyik az orrom, de az edzést nem szeretném elhanyagolni..szóval szerintetek vissza esnék ha elkezdenék edzeni ?maga a edzés nálam :(lábelemés ,guggolás,fekvőtámasz,felhuzásból áll)

2014. szept. 28. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem edzhetsz, és igen visszaesnél.
2014. szept. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát akkor meddig hanyagoljam az edzést kb ? :(
2014. szept. 28. 20:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. Tessék szépen megvárni, amíg meggyógyulsz. Ha nem hagysz ki hónapokat, csak 1-2-3 hetet, nem fogsz visszaesni. Ha viszont elkezdesz edzeni, nem teszel jót magadnak.
2014. szept. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyjából tünetmentességnél, a köhögés, ha jön még köpet, és színe is van, akkor még simán visszaeshetsz, ez saját tapasztalat. Ha már nincs lerakódás, akkor edzhetsz.
2014. szept. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert visszaeshetsz. Én jártam úgy, hogy visszafertőződött a légcsövem a szapora légvételtől.
2014. szept. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat ! :)
2014. szept. 28. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!