Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ti orvoshoz fordulnátok a...

Ti orvoshoz fordulnátok a következővel?

Figyelt kérdés
Légcső hörög,belégzésre fáj és nem tud igazán felszakadni de már kezd.Az állapot javuló tendenciát mutatott mára,de kérdés hogy mit irna fel az orvos erre mit lehetne szedni,kell-e.Félelmem az hogy átmegy pl a tüdőre ha nem kezelem,de ha már jobb,nem fog?Vagy lehet "vihar előtti csend" betegségeknél?Tehát arra lennék kiváncsi,hogy ha javulást érzünk attól tényleg jobb a helyzet vagy valami még kialakulhat belőle?Szövődmény stb attól hogy nem kezeljük.. Vagy a szervezet ugyis dolgozik?
2014. szept. 29. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Meg voltál fázva?

Én biztos elmennék a házidokihoz

2014. szept. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Iszogassál forró teát, az is jót szokott tenni
2014. szept. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Felírhatnak pl. hurutoldót, köptetőt
2014. szept. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hurutoldó, köptető vény nélkül is kapható, időben el kellett volna kezdeni a kúrát. Ha láz vagy hőemelkedés nincs, akkor nem feltétlenül kell orvoshoz fordulni. Este gőzzel inhalálni, esetleg a mellkast disznózsírral bekenni a helyi vérbőség fokozására.
2014. szept. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Első,igen megfázásszerűség volt,folyt az orrom de sárga volt a váladék,nem tiszta,ez volt még ijesztő,de most már tiszta.Meg belégzésnél éreztem nem gyengén a hideget,szerencsére már jobb idő lett
2014. szept. 29. 16:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha már szakadozik fel és megjelenik a köpet, akkor javul az állapotod, egyél hagymát, fokhagymát, igyál mézes teát, szopogass negrot, egyél meleg leveseket, igyál sok folyadékot, esetleg vehetsz köptetőt is. Természetesen, ha belázasodsz, vagy nehézlégzés fordul elő, akkor azonnal fordulj orvoshoz.
2014. szept. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van és én is náthával kezdtem, nekem narancssárga orrváladék volt egyik nap, én is megijedtem, ilyet még soha nem láttam, tegnap én is hörögtem és köhögtem egész nap, mára már jobban vagyok.
2014. szept. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
6-os,köszönöm,jobbulást!
2014. szept. 29. 19:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Neked is!
2014. szept. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. szept. 30. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!