Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szobatársam rühes, én is az...

Szobatársam rühes, én is az lehetek? Vagy már az vagyok? Honnan tudom?

Figyelt kérdés
Szeptember óta alakultak ki rajta kiütések, elment dokihoz, és azt mondta hogy rühes. Mivel szobatársak vagyunk, felvettük egymás ruháit egy alkalomkor, alkaphattam tőle? Rajtam nem látszik semmi kiütés, az baj ha én is lekezelem magam a gyógyszerrel?? A válaszokat előre is köszönöm! :)
2014. okt. 8. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha valakirtühes, akkor a többi családtagok is kezelni kell, tehát te is kezeld le magad, hiszen együtt laktok, főleg, hogy még a ruhákat is cserélgetitek.
2014. okt. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, elírtam, ha valaki rühes akart lenni.
2014. okt. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor gondolom nem árt a gyógyszer. :)
2014. okt. 8. 16:29
 4/4 anonim ***** válasza:

nagyon nagy esélyed van rá,h.elkapod.főleg,h.még rucikat is cseréltek!

tilos!

kerüld a vele való érintkezést ha lehet.

ne használjátok egymas dolgait ,a szobatársad viseljen v.milyen kesztyűt ha v.mit meg akar fogni. és sűrűn fertőtlenítsetek!

viszont a megfelelő kezelés mellet a szabad levegőn azért ne használjon keszyűt,kell a levegőztetés is a bőrenek.

2014. okt. 9. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!