Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Diszkográfiás lennék?

Diszkográfiás lennék?

Figyelt kérdés
7 évig kitűnő voltam, Magyarország egyik legjobb 8 osztályos gimnáziumába járok, jelenleg nyolcadikosként tanulok. Bár már hamarabb is voltak kisebb betűtévesztések az írásomban, (pl. A h-t a k-val néha felcseréltem) mára ez túlnőtte magát ezen. Jelenleg minden betű helyett képes vagyok egy másikat leírni, néha kétszer írok szótagokat, hosszabb, főként idegen, szavak leírása is gondot okoz. Általában már írás közben felfedezem ezeket a tévesztéseket, de van olyan, amikor csak a füzeteimet visszaolvasva kerülenk elő a hibák. Súlyosabbnak tartom, hogy a repedezettet én egyszer "rezepedett"-nek írtam. Az elektronikus eszközökön való írás folyamán nem merült fel ez a probléma, és mint feljebb is említettem a tanulási hatékonyságomat ez az állapot nagy mértékben nem gátolja. Előre is köszönöm 13/l
2014. okt. 16. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Haha, ezen jót nevettem :D Amire te gondolsz, az diszgráfia, nem diszkográfia.
2014. okt. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagy benne, hogy 8 osztályos gimnáziumba jársz?
2014. okt. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
@Első: lehet, hogy 8 osztályos dj gimibe jár. :)
2014. okt. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha aggódsz, akkor keresd meg a háziorvosodat, vagy keress egy neurológust.
2014. okt. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!