Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bélgyulladás (bélpolip)...

Bélgyulladás (bélpolip) okozhat hátfájást?

Figyelt kérdés

Tudom fura kérdésnek tűnhet, de talán nem az...

Már 1 hónapja fura a hasam...és az elején fájt nagyon a hátam is...olyan érzés a hasban, mintha nyomna...vagy gyulladt lenne...


Reggel nem érzem, de ahogy elkezdek enni a nap folyamán egyre jobban érzem, nem fájdalom, hanem tompa kényelmetlen nyomás...az elején szerint gyulladt is lehetett...hasmenésem is volt. És iszonyat fájt a hátam is.

Létezik, hogy esetleg bélpolip okoz ilyesmit?

Olyan érzésem van, mintha mikor már lenne kaja a belemben...a gázok nem tudnak szabadon "közlekedni"...hanem felgyűlnek valahol...:-/.


Volt egy nagyobb cisztám mostanában...ezzel párhuzamosan, de kidurrant...maradt egy pici vizes ciszta...de az nem nagy nem hiszem, hogy ilyen tünetet okozna...ráadásul feljebb is érzem ezt, mint a petefészek. Endometriózisom van, de szerencsére ez sima ciszta...


Az merült fel bennem:

1. bélre nőtt endo szövet

2. talán polip?...anyunak volt, talán nekem is van rá hajlamom...


Szerintek?


Hogy "menjek dokihoz"...ezt tudom magamtól is...inkább ezen kívüli vélemények érdekelnének!

Köszi!



2014. okt. 18. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
A bélgyulladás okoz gerincfájdalmat, sőt! A polip az nem, azt felejtsd el.
2015. júl. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondd el a dokinak, hogy hasmenésed van, fáj a hasad és főleg az hogy megváltozott a székelési szokásod. Ami egyértelmű az írottaid alapján. Ír beutalót a gasztroenterológiára, adnak időpontot és megcsinálják a vastagbéltükrözést. Nem kell egyből rosszra gondolni, lehet vírusfertőzés is ami elmúlik magától de legalább megnyugszol hogy minden ok.
2015. júl. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, közben elmúlt...nálam ezek "szerencsére" ciszta miatt vannak, meg gyulladások miatt a hasüregben...
2015. júl. 31. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!