Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agydaganatom van?

Agydaganatom van?

Figyelt kérdés
Pár napja olyan furcsán érzem magam, néha szédülök, félek, hogy daganatom van. Enyhe üvegtesti homályom van. Olvastam az agydaganat jeleit és sok megvan. Néha szédülök, olyan furcsán állok a lábamon. Azt is írták hogy aluszékonyság. Az számít ha nem vagyok álmos de el tudnék aludni ha akarnék? Ez daganat? Fejem nem szokott fájni. Köszönöm hogy elolvastad.

2014. okt. 19. 17:29
 1/5 A kérdező kommentje:
14 éves fiú vagyok
2014. okt. 19. 17:31
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehogy van... Sose olvass neten a betegséged után...
2014. okt. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerinted mi innen tudjuk?

Menj el orvoshoz.

2014. okt. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogy van! Nekem sokat fáj a fejem,még sincs az!! Neked sincs semmi bajod! Meg az nem csak ilyen tünetekkel jár! 1 nap többszöri hányás,ájulás,beszéd zavar,és kibírhatatlan fejfájás! Én is sokat aggonizáltam már ezen,aztán úgy voltam vele,hogy sok mindentől lehet rettegni csak nem érdemes! :) különben is 14 éves vagy,nem ezzel kellene foglalkoznod!
2014. okt. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az agydaganat sem korfüggő! Igenis kérdezd meg az orvost! Mi van, ha tényleg nagy a baj? Akkor még időben tudnak segíteni.
2014. okt. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!