Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Még soha nem volt sexuális...

Még soha nem volt sexuális életem! Lehetséges hogy nemi beteg vagyok? Mitől lesz valakiből nemi beteg? Ki terjeszti?

Figyelt kérdés

2014. okt. 20. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Ki terjeszti? csak azok az emberek, akiknek ilyen fertőződése van, mások nem.

Amúgy mennyi idős vagy?


[link]

2014. okt. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nemrégiben volt egy kérdés, amelyben valaki azt kérdezte, sex nélkül lehet-e terhes. Én ugyan nem tudom, miért kell a szexet sexnek írni, de sem terhes, sem nemi beteg nem lehet az, aki nem szeretkezik.
2014. okt. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

de akinek ilyen fertőzése van az hogy kapja el?

vagy így születik?

Most pontosan arra lennék kíváncsi hogy honnan ered ez a vírus.

2014. okt. 20. 17:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem így születik, s milyen vírus? Nem minden nemi betegség vírusos, de mindegyik kizárólag nemi érintkezés útján terjed. Az első embert nem tudjuk neked megtalálni, mert addig kellene visszamenni, hogy kitől kapta meg valaki.
2014. okt. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2014. okt. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 cicwarek ***** válasza:
100%

Attól nemibetegség, hogy nemi úton terjed. Másképp nehezen lehet elkapni.


Azt nem tudom, mi volt előbb, a tyúk vagy a tojás. Lehet, hogy először egy nemibetegség fertőződött meg egy emberrel.


Ha bármi kétséged van, mutasd meg a háziorvosodnak. Olyat nem tudsz neki mutatni, amit még nem látott.


Változik az ember. 18 éves koromban szégyelltem levetkőzni a barátnőm előtt. Most 3x olyan idősen az se zavar, ha meztelenül meglát valaki a szemközti házból. Ő baja.

2014. okt. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!