Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mindenkiből lehet anorexiás?...

Mindenkiből lehet anorexiás? és mennyi idő alatt lesz valakiből az? Most kérlek ne az ilyen okoskodó válaszokkal gyertek, hogy " hülye vagy, beteg akarsz lenni? "

Figyelt kérdés
én csak fogyni szeretnék, mert 15éves vagyok 170 cm és 65kg, azaz a BMI testsuly index is kimutatta, hogy én túlsúlyos vagyok. Fogyókúrákkal már próbálkoztam, folyamatosan sportolok, versenyszerűen és rendesen táplálkozom (egészségesen), de utálom az alakomat. Csúfolni is szoktak, hogy dagadt vagyok. Kérlek segítsetek!
2010. márc. 23. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 170 cm vagyok és 74 kg. És ez egyeltalán nem látszik meg rajtam. Úgyhogy nem tudom hogy te miért lennél dagadt...
2010. márc. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem lehet,hogy a testfelépítésed ilyen? Ha sportolsz akkor valószínűleg izmos vagy. Ne akarjál csontrakéta lenni! Én 179cm vagyok és 58kg és nem tudok hízni 1 dkg se. Engem meg ezért csúfolnak (jogosan).
2010. márc. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A súlyod a BMI alapján normális, javaslom számoltasd ki újra.

[link]

2010. márc. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!