Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit kezdjek a hajhullással?

Mit kezdjek a hajhullással?

Figyelt kérdés

Most már egyre rosszabb. Növesztem a hajam és szép vastag volt, de pár hete pikkelysömörös lett és észrevettem, hogy hullik a hajam. Most már nagyon durván és kezdek aggódni.

Nem tudok vele mit kezdeni.

Nézegettem hajszeszt rá, de nem tudom, hogy pontosan mi jó erre.

Aki tud, segítsen.



2014. okt. 25. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:

A haj sosem lesz pikkelysömörös, maximum a fejbőrőd.


Terhesvitamint szedj-mindig beválik.


A pikkelysömör ezzel mindenképpen menj dokihoz..

2014. okt. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A féltestvérem családjában fordult ilyen elő, és gyakorlatilag amit erről a betegségről tudok az az, hogy egyedül ami tünetmentessé teszi, az a holt tengernél való fürdés és napsütés.. Bár a dokik felirogatnak minden cuccot, de semmi nem használt a hugomnak..tartósan.
2014. okt. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most használok hajszeszt hajhullásra, de nem jó. Szérumot néztem ki. Eveline szérum bojtorjános.
2014. okt. 25. 20:42
 4/6 anonim ***** válasza:
3 Egy vagyont ki fogsz adni az ilyen cuccokra, de hidd el, hogy jó amit javaslok.. Sok embernek ajánlottam már és aki megfogadta amit mondtam, mind pozitiv eredményről számolt be..Szemben azokkal akik az ilyen szesz-t használták..
2014. okt. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ez elmulassza i pikejsömört ezt használd én is ezt használom

[link]

skin-cap-cream,sampon spré

2014. nov. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5:

Köszönöm. Immunt használtam és egy ideig jó is volt, de utána megindult megint. Voltam dokihoz. Megpróbálom azt, amit felírt, és ha nem jó, akkor ezt még... :)

2014. nov. 24. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!