Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 37,5-37,8 fokos hőemelkedésem...

37,5-37,8 fokos hőemelkedésem van, és nem akarok gyógyszert bevenni csak ha 38 felé megy. Elég, ha iszok egy Neocitránt?

Figyelt kérdés

2014. okt. 29. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Isten ments, hogy erre bevegyél lázlehúzót. Nappal én csak 38,5 fölött csillapítom (este szoktam már 38-nál is, hogy éjszaka ha lehet tudjak aludni). A láz vírusölő, immunreakció. Én még neocitránt sem innék, viszont rengeteg c vitamint vennék be 2-3 óránként 1000 mg-ot
2014. okt. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lázcsillapítót szerintem se vegyél be 38fokig. Ha tudsz pihenni, teázni + c vitamin akkor ennyi elég, de ha mondjuk helyt kell állnod ma még igyál nyugodtan neo citránt. Én is csak munkába szoktam mert nehéz úgy dolgozni, hogy szétszakad az ember feje. Ha otthon vagyok inkább pihenek. :) Ha teheted inkább pihizz.
2014. okt. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A láz a szervezet védekező reakciója. Lázat akkor kell csillapítani, ha nagyon magas, vagy ha a beteg számára nem tolerálható. (A láztól van rosszul) Ez az érték pedig mindenkinél más.
2014. nov. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
23%
de egy fél algopirynt azért bevehetnél ám
2014. nov. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!