Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mitol van? Kezdek megijedni :S

Ez mitol van? Kezdek megijedni :S

Figyelt kérdés
Majdnem minden nap hasmenesem van es amikor kitorlom nagyon faj. Attol feltem hogy a sok torlestol kisebesedett igy kitapogattam es egy ilyen dudor felet eszleltem. Mint egy oriasi pattanas.Ez elegge faj. Ez mi lehet?

2014. okt. 29. 23:18
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja es az a dudor az anusz bejarata felett egy 3-4 milimeterre eszleltem.
2014. okt. 29. 23:20
 2/17 anonim ***** válasza:
Aranyér.
2014. okt. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen aranyért. Kor-t nem írtál. Lehet, hogy csak megsérült "hátul", és felduzzadt a végbélnyílás. Volt már nekem is ilyen. Kenőccsel kenegettem és jó lett, bár a nevére már nem emlékszem...
2014. okt. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
15/f aranyeret hogy kezelnek? en ugy hallottam fajdalmas
2014. okt. 29. 23:26
 5/17 anonim ***** válasza:

aga az arany és a fájdalamas, nem a kezelése. Sima arany és kenőccsel kel kenni az arany eret.


Vegyél, vagy vetess otthonra nedves WC papírt, vagy bab popsi kendőt. Azt használd WC papír helyett. Van olyan is, ami kamillás. A kamilla és a köröm virág gyulladás csökkentő.

Meg a bephanten nevű krém is.

2014. okt. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Második vagyok, igen az a kenőcs. :) Attól jó lesz. Nem kell aggódnod.
2014. okt. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
egykis kenocstol el fog mulni?
2014. okt. 29. 23:40
 8/17 anonim ***** válasza:
Többször kenegesd. :) És, ahogy előttem írták, azokat fogadd meg.
2014. okt. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
okes koszonom a valaszokat remelem bevalik :)
2014. okt. 29. 23:50
 10/17 anonim ***** válasza:

én most küzdök vele, ha vérzik, szúr és fáj, ha nem múlik csak akkor aranyér, addig meg csak megmarta a bőrt, körömvirágkrémmel kenjed


ha nem múlik és erősödik a wc-zési fájdalom akkor arany, bemész gyógyszertárba és kérsz valamilyen aranyérre való kúpot (nyugi fájdalom mentes) közben körömvirágkrémmel kívül kenheted


19/L ...

2014. okt. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!