Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nincs soha étvágyam iszom...

Nincs soha étvágyam iszom reggel egy capucinot és elvagyok egész nap, miért?

Figyelt kérdés
2014. szept. 19. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ez nagy baj. Valószínűleg a gyomrod összeszűkült, az anyagcseréd meg csiga lassú lett. És több, mint valószínű sovány is lehetsz.
2014. szept. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Észrevettem, hogy ha kávéval kezdem a napot, és nem a reggelivel, elveszi az étvágyam, utána nehéz lenyomni a reggelit. Ne igyál cappuccinót reggel, igyál egy pohár limonádét, az csinál egy kis savat, és lehet, hogy arra megéheznél. Ha pedig úgy érzed, hogy nem tudnál felkelni nélküle, hidd el, hogy csak az első 1-2 órában lesz rossz, utána túllendülsz a holtponton.
2014. szept. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egyszerűbb, ha reggeli után vagy közben iszik.
2014. szept. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Este sincs étvágyad, csak eszel? Éhség legalább van?


Nekem sincs étvágyam s éhségem délelőtt, ha kávézom, ha limonádézom, ha nem. Nem hiszem, hogy ez baj (tudom, hogy sokan annak tartják, de nekem elég beteg gondolat az, hogy erőszakkal megtömjem magam reggel, hiába tiltakozik a testem), az a fontos, hogy a szükséges tápanyagokat a megfelelő mennyiségben és forrásból bevigyem.

Ha csak így megy s jól érzed magad, akkor egyél csak este, de akkor aztán eleget és megfelelő ételeket. Rengeteg ember étkezik napi egyszer (pl. a nagyon kevés szénhidrátot fogyasztók nem kis része... mondjuk sokan kétszer, mert reggel bedobnak egy bulletproof kávét, amiben azért van zsír ;)), megvannak az előnyei.

De ha nyugtalanít a dolog, kérdezz meg egy szakembert.

2014. szept. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!