Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt már valaki ugyan ilyen...

Playka kérdése:

Volt már valaki ugyan ilyen helyzetben? Ha igen, mi tett annak érdekében hogy jól legyen? És jól lett?

Figyelt kérdés

Jó napot kívánok!

A problémám az lenne, hogy 5 évvel ezelőtt pajzsmirigy alulműködés diagnoztizáltak nálam. Ez év márciusában az orvos növelte az euthyrox gyógyszert 50-75-re a rossz eredmények miatt 8.60 volt a TSH. De nem tudtam szedni mert álandóan úgy éreztem magam mind aki most szált le a körhintáról ezért vissza álltam a napi 50mg euthyroxhoz. De meg mindig nem vagyok jól, sokszor el jön ez a fajta szédülés ami már emg keseri ti a minden napjaimat. És még csak 21 éves vagyok, félek hogy fogok igy gyereket szülni, nevelni. Ha egyszer szeretnék ki babát. Főleg a súlyom miatt is mert az el múlt egy évben 95 kilogramról már 116kg lettem . Az egyetlen szerencsém talán az hogy itthon van a munkahelyem és bármikor le tudok feküdni ha már nagyon rosszul érzem magam.Máskülönben el sem tudom képzelni hogy tudnák dolgozn. A tsh eredményem legútób 6,49 volt. A normál érték pedig 4 egész azt hiszem. Az szono eredményem sem valami biztató számomra mert az útolsó kontoroll óta a duplájára növekedett vagyis a jobb oldal 8,5ml a bal pedig 8,4ml 5 évvel ezelőtt meg a job oldali 3,4 bal oldali 3,6 volt.. az istmus pedig 6mm. Valami tanácsot szeretnék kérni mert már nagyon kétségbe vagyok esve hogy igy kell majd le élnem az életem.

Válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm.



2014. nov. 17. 12:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!