Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Citapramtól meghízhatok?

Citapramtól meghízhatok?

Figyelt kérdés
Ez az új gyógyszer, amit kaptam...Frontinnal együtt szedem, most az elején...a kérdésem az lenne, hogy van-e valakinek ezzel a gyógyszerrel bármilyen tapasztalata? Másodsorban pedig, hogy jelentkezett-e nála a gyógyszer hatására hízékonyság?
2010. szept. 10. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Én 2 napja szedem. Első nap nagyon émelyegtem, de mostmár csak kissé bágyadt vagyok.

Egyébként szexuális zavart is okozhat - nálam elő is jött ez a probléma - mégpedig az, hogy sokkal nehezebben megyek el. Szinte bármeddig vissza tudom tartani.

2010. szept. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!


És mire szeded, ha megkérdezhetem? (Én pánikra, és szorongásra). Mennyivel kezdted szedni? Én féllel, majd emeltük egészre. Az elején "túlpörgetett", azért szedek mellé nyugtatót is. Hányingerem nekem is volt, de valószínűleg csak azért, mert nem ettem semmit (elején erősítette a szorongást, és olyankor nem megy le egy falat sem a torkomon). Az kb. 2 napig tartott. A sok szorongás miatt több, mint 10 kilót lefogytam, de ez rám is fért, most elégedett vagyok a külsőmmel és nem szeretném visszahízni. Én nem szexeltem még, amióta szedem, így erről nem tudok beszámolni...de felkészülök rá, hogy ez lehet majd.

22L

2010. szept. 11. 11:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit teszel azért, hogy jobban legyél? (A gyógyszerszedésen kívül)
2010. szept. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok: depresszió, pánik és szorongás miatt szedem. Minden reggel 1 szem. A mellékhatások között nem szerepel hízékonyság, hanem az étvágytalanság ...


24f

2010. szept. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Látom,hogy régi kérdés, de hátha valakinek segít: Nekem tegnap írta fel az orvosom, aki azt mondta,hogy hízni fogok tőle.
2012. nov. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Látom régi a kérdés, de hátha valaki még ide téved akinek szintén ezt írták fel. Nem a gyógyszer hízlal, hanem étvágyat csinál, azért hízhat tőle aki szedi. De én mellette sikeresen leadtam diétával 34 kilót. Szóval kordában tartható a súly. Emiatt nehogy bárki is ne szedje vagy ilyesmi...
2018. szept. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!