Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agydaganatom van?

Agydaganatom van?

Figyelt kérdés
Sziasztok! hátul néha fáj a fejem akkor hogyha pl: elforditom a fejem jobbra de ilyen máskor is volt és kicsit fáj csak. Ma eléggé fáradt vagyok olyan vagyok mint a mosott szar szoval ez lehet h fáradékonyság? Néha félre mondok dolgokat amik járnek a fejembe véletlen bele mondom a mondatba. (ilyen is szokott lenni régen és nem gyakran van) tanulni ugyan ugy tudok talán a stressztől is lehet de én nagyon félek hogy agydaganatom van:( 13/F

2014. nov. 29. 17:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és most folyton ezekről olvasok a neten szóval eléggé parázok.
2014. nov. 29. 17:15
 2/7 anonim válasza:

Nyugi nem valószínű, hogy ebben a betegségben szenvedsz! Ebben a korban ez elég nagy ritkaság. És ennél azért komolyabb tünetei is vannak. Lehetséges, hogy csak túl gondolod. Ennyi idősen sokszor előfordul, hogy az ember beképzel magának ezt-azt... Velem is elő szokott fordulni, de aztán mindig megnyugszom. Ha nagyon félsz mennyetek el egy vérvételre és abból kiderül ha valami kóros elváltozás van a szervezetedben. Ezt azonban kétlem.


13/L

2014. nov. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Ja meg valami ilyen tünetei vannak: 1 nap többszöri hányás,ájulás,beszéd zavar,és kibírhatatlan fejfájás. Gondolom nincs ilyen bajod. Ha igen szerintem nem tudnál a neten olvasni erről. :D


(előző vagyok)

2014. nov. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs.. Csak volt h iskolában is 2órán keresztül filmet néztünk és álmos lettem akkor is megijedtem és használt volt a levegő éreztem is és kicsi hányingerem volt:S De mivel ezeket olvasgatom jol kicseszek magammal mert ezek miatt alig tudok elaludni. ._.
2014. nov. 29. 17:24
 5/7 anonim válasza:

Semmi bajod! Benne van a pakliban, hogy bekaptál egy vírust, vagy egyszerűen front lesz, de itt most akármi szóba jöhet! Kivéve az ennyire komoly dolgokat.

Igaz még nem éltem át ilyen betegséget, de azért az én fejem is szokott fájni néhanap és hát...még élek. :D Szóval megnyugodhatsz. Én is szoktam képzelegni, de utána már jót röhögök magamon. XD

2014. nov. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ja és ez is én voltam! :)
2014. nov. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

-Újonnan fellépő fejfájás, különösen éjjelente és a kora reggeli órákban, ami idővel hevesebbé válik, fekve fokozódik, nappal azonban spontán javul.

-Émelygés és hányás, ami nincs kapcsolatban gyomor- vagy bélbetegséggel, és főleg a kora reggeli órákban jelentkezik, éhgyomorra.

Látászavarok

-Görcsrohamok, mint például az epilepsziás roham, egy -végtag vagy valamelyik testfél önkéntelen rángatózása.

-Neurológiai tünetek, mint például bénulás, beszéd- és koordinációs zavarok, vagy újonnan jelentkező hasonló panaszok.

-Az értelmi-, felfogó- és emlékezőképesség romlása.

-A személyiség megváltozása, vagy már meglévő személyiségjegyek kiéleződése vagy elhalványulása, hormonális zavarok.


Ha ezeket a tüneteket észleled, akkor agy daganatod van, ha nem akkor nem vagy az. Gondolkodj mielőtt valamit is kérdezel...

2014. nov. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!