Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegsége ez az ajkakna...

Milyen betegsége ez az ajkaknak ezen a képen?

Figyelt kérdés

[link]

A hölgynek feltételezem semmi baja nem volt, és nem is őt akarom bántani, hanem nem találtam jobb képet az övénél.

Tehát pasikon szoktam látni, hogy nincs színe a szájuknak, nem látszik a körvonala, talán ki is van száradva és betegnek tűnik. Illetve hajléktalanokon és más rossz szociális helyzetű embereken szoktam látni. ezek véletlenek vagy létezik valami betegség? Kortól függetlenül látom.



2014. dec. 2. 22:57
 1/2 A kérdező kommentje:
a képért görgess le kicsit a honlapon és a 4 kép közül a bal alsót kell nézni
2014. dec. 2. 23:03
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen betegsegre gondolsz?? Normalis szine van sztem, masik kepen csak festve van.

Pl akinek nagyon feher a szaja? Erre gomdolsz? Alltalaban ok verszegenyek, ha szar cukorbetegek.... ha lilas akkor verkeringesi betegseg van.... de alltalaban nem tuz piros a szank termeszetes szine😁

2014. dec. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!