Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nektek hany napig szokott...

Nektek hany napig szokott magas lazatok lenni mandulagyulladas eseten?

Figyelt kérdés

Hogyan szoktatok csillapitani?

Nagyon rosszul vagyok, voltam mar orvosnal, megkezdtem az antibiotikum kurat.


koszonom a valaszokat!



2014. dec. 3. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért az antibiotikum elkezdésétől számítva a 3. napon én már jobban szoktam lenni, általában a láz addig tart. A hűtőfürdőt én annyira nem szeretem, a vizes törölköző/lepedő nekem egyszerűbb, bevizezem langyos vízzel a törölközőt/lepedőt, és azt magamra tekerem. Aztán kirázom, kiszellőztetem, és újra. Ezt egy párszor meg kell ismételni, nagyon-nagyon rossz, de lejjebb szokta vinni a lázat. Egyébként pedig be szoktam venni egy Algopyrint, de ha nincs otthon, akkor a vény nélkül kapható ibuprofen, paracetamol tartalmú gyógyszer is jó.
2014. dec. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem influenzánál is csak első nap van lázam, ilyenkor hideg vizes zsebkendőt teszek csuklómra, de hűtőfürdő is hatásos. Langyos vízben beülsz és lassan engeded hozzá a hideget, majd megtörülközöl és be az ágyba.
2014. dec. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!