Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitöl lehet ez?

Kokusz66 kérdése:

Mitöl lehet ez?

Figyelt kérdés
Több hónapja jelentkezzet nállam az, hogy érzem a torkomban lévő váladékot. Egyszer az iskolában ülve hirtelen rengeteg váladék szakadt fel. Nem kellett kohognom. Jött magától. Egyből elmentem az orvoshoz aki nem tudta mi lehet majd elkuldött vérvételre de semmi különöset nem találtak. Ez 2 hete történt.A köptetőket most is eszem, de semmi változás. Emellett mindig fáradtnak érzem magam és mindig fáj vagy a fej vagy a hasam vagy a torkom. A napokban pedig èszrevettem, hogy sárga a nyelvem. Elöször azt hittem valami befogta, de nem jött le és ez kb 4 napja volt és még mindig tart.

2014. dec. 9. 00:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet allergia, kevés folyedék, orrválladék is kerülhet a garatba akár nagyobb mennyiség is, de lehet reflux is.
2014. dec. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hátsó garatfolyásod van, szerintem menj el orr-fül-gégészetre. A nyelveden levő lepedék lehet gomba is, de előfordul hűléses megbetegedéseknél is, ami ha meggyógyultál majd elmúlik.
2014. dec. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!