Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit jelent a lila koromagy?

Mit jelent a lila koromagy?

Figyelt kérdés

Termeszetesen voltam vele orvosnal, azt mondta mint mindenki, hogy biztos fazom. Erre oda nyujtottam a kezem, hogy fogja meg mert meleg, normalis homersekletu. Mire o bolintott es elkuldott vervetelre. Az eredmenyben vas-,feherversejt - es koleszterin hiany volt, nem nagy mertekben. Az ezekre vonatkozo tudnivalokat elmondta, de a lila koromagyamrol nem szolt egy szot se. Szova tettem ujbol mire o ugyan azt mondta mint az elotte valo heten majd ujra odanyujtottam a kezem, de nem tudott ra mit mondani.

Mind ez egy honapja tortent, es azota meg egy fokkal csunyabb illetve erosebb lila szinu es mar a labujjaimon is kezdodik a lilas elszinezodesu koromagy.


Kerlek benneteket, hogy komoly valaszokat adjatok. (az elejen meg en is viccelodtem, hogy en leszek az elso zombi stb. de mar tenyleg komolynak erzem.)

A valaszokat elore is nagyon szepen koszonom.!


18/L



2014. dec. 10. 17:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Írd be a google-ba "lila körömágy tünet" s kapsz egy csomó találatot.
2014. dec. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!