Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez a gyomorprobléma?

Mitől lehet ez a gyomorprobléma?

Figyelt kérdés

Reggelente elég sokszor nem tudok enni, bármire gondolok hányingerem van, és enni se tudok, mert akkor kihányom (igen, próbáltam). Olyankor csak vízen, és gyomorteán élek, viszont délután (12-13 körül) csak úgy magamtól jobban leszek annyira, hogy tudjak enni.


Próbáltam már reggel előtte aloe vera gélt inni, napközben szedek bérescseppet is, estére természetes nyugtatót veszek be, de a reggeli étvágytalanságon/rosszulléten egyik se segít.



2014. dec. 14. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy probléma, ha reggel nem vagy éhes.


Próbáltál már változtatni az étrendeden? Este eszel/nem eszel?

2014. dec. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Általában, amíg még nem problémázott a gyomrom reggel-délben-este ettem. Este nem mindig.


De nem hiszem, hogy probléma lenne az étrendemmel.

2014. dec. 14. 13:16
 3/6 anonim ***** válasza:

IBS (az összes hasi tünet amit nem tudnak besorolni) reflux/gerd, gyomorfekély


Afta, csontritkulás, hormonzavarok, emésztési zavarok, vérnyomás probléma és szív-érrendszeri betegségek, ízületi betegségek, bélrendszert érintő betegségek, rák.


Csak néhány betegségtípus, ami 'nem a táplálkozáshoz köthető', de azért mégis.

2014. dec. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezzel nem azt akarom bizonygatni, hogy márpedig máshogy kellene enned. Csak húzódhat ilyen probléma is a háttérben, és elhamarkodottság elvetni. Amíg nincs jobb ötlet, addig pláne :)
2014. dec. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem már régóta fájt a gyomrom, eleinte nem is foglalkoztam vele mert ritkán volt, aztán egyre sűrűbb lett, elment az étvágyam is, és egyre szarabbul éreztem magam nap közben, szenvedés volt egész nap, aztán elmentem orvoshoz, hogy csináljon már valamit mert már nem bírom, elküldött gyomortükrözésre... kiderült hogy gyomorgyulladásom van, amit valami baktérium okoz. jah és még mielőtt elküldött volna vizsgálatra írt fel gyógyszert gyomorfekélyre, mert elvileg az is okozhatta volna. nagyjából szeptemberben ment el az étvágyam, és amit nagy nehezen felszedtem a konditeremben, az mind lement 8kg-t lefogytam, és még nincs vége áhhhhhhhhh
2014. dec. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem szerencsére úgy bő 4 hónap után mondhatni vége a gyomorproblémának, helyrehozott a homeopátia, csak nehezen tudok feldolgozni stresszes dolgokat, és sajnos ez a hosszútávú kínlódás a nekem is 8 kilós fogyással együtt elég sok más pszichikai problémát is okozott, ami abban nyilvánul meg, hogy akár egy kisebb stressz hatására a korábbi problémám tünetei újra előjönnek. Jelenleg már 'csak' ezen kell dolgoznom.


#5: kitartás!

Én nem járok kondiba, csak itthon szoktam edzeni fegyencedzés módon. 2 évig csináltam hosszabb-rövidebb megszakításokkal, de látványos eredményeket értem el hosszú kínlódások sorozata után. És most ezzel a pár hónapos szarral minden izmom elszállt.

2014. dec. 24. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!