Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Segítsen valaki kérem! Gyomorp...

Rolap kérdése:

Segítsen valaki kérem! Gyomorpuffadás miatt? Kérem segítsenek

Figyelt kérdés
Két hete kezdődött kb hogy mikor iskolába voltam egyszer csak olyan szagot éreztem én és a körülöttem lévők mind ha valaki szellentett volna. de senki sem vállalta közbenn tudtam hogy velem van valami.ez sokszor megismétlődött és elmentem orvoshoz mer folyton korgott a gyomrom miutánn ettem, akkor megtudtam hogy gyomor puffadásom van.nagyon zavar mert télleg olyan mindha valaki szellentett volna és tudom hogy én voltam de nem tudom miért.lehet hogy elsőre viccesnek hangzik de könyörgöm segitsetek hogy mért van ez. a gyomorpuffadás miatt van ????

2012. dec. 18. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet.

Pl. élelmiszer allergia/érzékenység.

Pl laktózra/ami tejtermékben van/, vagy glutén érzékenység, ami meg gabonákban van!

Feltétlen járj utána!

2012. dec. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szóval nem biztos hogy emésztés okozza?
2012. dec. 21. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!