Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tippeket szeretnék kapni,...

Tippeket szeretnék kapni, hogy tudnám megszüntetni ezeket a tüneteket? (reflux)

Figyelt kérdés
Problémám: Pár éve a gasztroenterológus (tükrözés nélkül) megállapította ,hogy refluxom van. Azóta nem iszom szénsavasat, kevesebb édességet eszek ,kerülöm a fűszeres zsíros ételeket (bevallom van , hogy megszegem és zsírosabbat eszek)vékony vagyok nem mondhatnám , hogy túlzásba viszem az evést.Néha érzem ,hogy ég a gyomrom/szájamnál és mostanában sokat büfizem és mindig úgy érzem mintha a nyelőcsövemben lenne a kaja, rossz a leheletem, lepedékes a nyelvem,kicsit köhögök kramogok és még kaja undorom is van még egy zsemlét sem tudok megenni egyszerre mert úgy érzem tele vagyok holott nagyon éhes vagyok.Voltam orvosnál ,most más gyógyszert kaptam , viszont nekem ebből már elegem van , kellemetlen és szeretnék ezen változtatni. Nem akarok életem végéig gyógyszert szedni ,természetesebb megoldást szeretnék.Tud valaki valami hasznos tippel szolgálni? Homeopátiás dolog is érdekel.( idegesség miatt jött elő nálam , pedig most nem érzem magam idegesnek és feszültnek ,mégis most elő jöttek ezek a tünetek, nem értem.) És hízni is szeretnék pár kilót , ahhoz hogy hízzak mit kell ennem?

2012. szept. 7. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Tilos a kávé, cigi, alkohol. 6 után már nem eszünk, nem iszunk. Ha ez se elég, megemelt fejrészen félig ülve lehet aludni.
2012. szept. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.Sosem cigiztem és nem is iszok alkoholt.
2012. szept. 7. 22:30
 3/3 anonim ***** válasza:

6 után nemevős ba.romságot meg ne fogadd, a többi okés.

Nekem a hideg tej segít - persze nem helyből kajálás után.

2012. szept. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!